پروتئین بار چیست؟

پروتئین بار بیشتر مناسب استفاده چه افرادی است؟
پروتئین بار یک میان وعده محبوب است که به عنوان یک منبع تغذیه مناسب طراحی شده است. بسیاری از مردم از آنها لذت می برند زیرا آنها به دنبال راهی سریع برای افزودن پروتئین و سایر مواد مغذی به یک سبک زندگی پرمشغله و فعال هستند. پروتئین بار ها محصولاتی هستند غنی شده با مواد اولیه پروتئینی که نیاز بدن را به پروتئین، این ماده ی حیاتی، بر طرف می کنند. غالبا پروتئین بار ها به عنوان میان وعده یا در زمان مشخص (برای ورزشکاران) مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از این محصولات برای ورزشکارانی که به دنبال عضله سازی یا کاهش وزن هستند بسیار مناسب است.
پروتئین بار برای ورزشکاران
حجم گیری تمیز (حجم خشک و بدون چربی) عضلات، مستلزم این است، که کالری دریافتی شما، بیشتر از مقدار کالری باشد که در طول روز می سوزانید (حدودا ۳۰۰ کالری مازاد). بنابراین، اگر به دنبال افزایش حجم هستید، به پروتئین بار نیاز دارید، تا کربوهیدرات، پروتئین و چربی بدن شما را تامین نماید. تامین کالری مورد نیاز به صورت سالم و با نسبت‌های دقیق، برای اکثر ورزشکاران و بدنسازان، کار آسانی نیست. یک روش آسان و بدون دردسر، استفاده از پروتئین بار می‌باشد. پروتئین بار‌ها با نسبت‌های دقیق و پروتئین بالا و فاقد چربی‌های مضر و شکر تهیه می‌شوند که می‌توان از آن به عنوان یک میان وعده سالم و مغذی و انرژی زا، استفاده نمود. اغلب ورزشکاران حرفه‌ای در طول روز، از این خوراکی خوشمزه و سالم، به عنوان تنقلات استفاده می‌کنند.
یک تنقلات خوش طعم و سالم

پروتئین بار، همواره در دسترس شما

که می‌توانید همیشه و در هر کجا، به راحتی چند عدد از آن را همراه خود داشته باشید. مناسب استفاده روزانه در سفر، باشگاه، دفتر کار و ...
جایگزینی برای صبحانه و میان وعده

فواید استفاده از پروتئین بار

پروتئین بار، خوشمزه و مقوی با خواص فراوان

موثر در عضله سازی

پروتئین موجود در این خوراکی خوشمزه، به ورزشکاران کمک می‌کند، با مصرف آن در کنار تمرین، به عضلات خود حجم دهند و به تناسب اندام برسند.

مناسب برای کاهش وزن

مصرف پروتئین بار، به دلیل دارا بودن میزان مناسبی از کربوهیدرات و پروتئین باعث جلوگیری از پر‌خوری بی‌رویه می‌گردد و در کنار تمرینات و رژیم‌های غذایی، به کاهش وزن کمک می‌کند.

خوشمزه و مقوی

پروتئین بار، یک میان وعده بی‌نظیر است که ضمن داشتن طعم فوق العاده، قادر است ویتامین‌ها و مواد معدنی بدن شما را تامین نماید.

protein-bars
1080258839-H
تولید پروتئین بار ویژه ورزشکاران بدنسازی و فیتنس

خرید پروتئین بار

مجموعه بوک سی اف اقدام به تولید کوکی‌های رژیمی و پروتئین بار در طعم‌های مختلف، بدون استفاده از شکر و هرگونه ماده شیرین‌کننده نموده است. این مجموعه در تلاش است تا با استفاده از تجهیزات مدرن روز و سالم‌ترین مواد اولیه، در تامین بخشی از نیاز روزانه ورزشکاران عزیز در تهیه محصولات پروتئینی، سهیم باشد. برای سفارش این محصول می‌توانید از طریق دکمه زیر با ما تماس بگیرید: