فرصت عالی همکاری برای اساتید فعال در صنعت غذا و نوشیدنی

چنانچه دوره های آموزشی شما شامل موارد زیر است، بوک سی اف آماده همکاری با شماست:

تابع قوانین

محتوای دوره ها می بایست تابع و در چارچوب قوانین کشور باشد.

حق مالکیت

حق مالکیت دوره می بایست برای شخص شما باشد.

ویدئوهای با کیفیت

ویدئوهای دوره شما باید از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشند.

قدم اول همکاری:

اگر علاقه مند به همکاری با Book CF هستید، از شما دعوت می کنیم با ما تماس بگیرید. لطفاً در واتساپ شماره ۰۲۱۹۱۶۹۳۸۲۴ یک طرح مختصر از دوره ای که می خواهید ارائه دهید، با برجسته کردن موضوعات و اهداف کلیدی آن ارائه دهید. تیم ما پیشنهاد شما را به سرعت بررسی می کند و با جزئیات بیشتر در مورد مراحل بعدی با شما تماس می گیرد.

ما صمیمانه از پیوستن شما به تیم اساتید بوک سی اف استقبال میکنیم. ما به کمک هم می توانیم یک پلت فرم یادگیری آشپزی پر جنب و جوش و پویا ایجاد کنیم که افراد را قادر می سازد تا در مهارت های آشپزی و باریستا خود برتر باشند.

از اینکه این فرصت همکاری با BookCF را در نظر گرفتید متشکریم. ما مشتاقانه منتظر پاسخ شما هستیم و مشتاقانه منتظر شروع این سفر غنی هستیم.

اساتید آشپزی و کلیه عزیزان فعال در صنعت جذاب غذا و نوشیدنی

ما مشتاقیم که از شما برای یک همکاری عالی که می تواند به ترویج و نمایش تخصص آشپزی شما برای مخاطبان وسیع تری کمک کند، دعوت کنیم.

BookCF یک پلت فرم آنلاین معتبر است که در فروش کتاب و دوره های آشپزی به افراد علاقه مند به هنرهای آشپزی تخصص دارد. از آنجایی که ما در تلاش هستیم تا بهترین و غنی ترین تجربیات یادگیری را به مشتریان خود ارائه دهیم، به دنبال متخصصان متعهدی مانند شما هستیم تا دانش و مهارت های شما را با جامعه خود به اشتراک بگذارند.

سیاست های همکاری ما:

ما برای اصالت و شفافیت در مشارکت های خود ارزش قائل هستیم. بنابراین، ما از شما می خواهیم که مالکیت کامل دوره ای را که می خواهید از طریق پلت فرم ما ارائه دهید، داشته باشید. تخصص و تجربه شما ارزشمند است و ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که مالکیت معنوی شما محافظت و مورد احترام قرار می گیرد.

علاوه بر این، برای ارائه یک تجربه یادگیری فراگیر و لذت بخش به فراگیران، ما از استاندارد بالایی برای کیفیت محتوای ویدیویی حمایت می کنیم. برای ما حائز اهمیت است که ویدیوهای دوره شما از نظر وضوح صوتی، تصویری و ارزش تولید دارای سطح قابل قبولی از کیفیت باشد. این تعهد به تعالی، هنرجویان ما را قادر می سازد تا آموزه های شما را به طور موثر درک کرده و اجرا کنند.

مزایای همکاری با ما

پرداخت منصفانه

در Book CF، ما معتقدیم که تخصص شما مستحق شناسایی منصفانه است. ما در این خصوص بسته‌های جذابی را به شما ارائه می‌دهیم و اطمینان می‌دهیم که شما بجای کار سخت، از تخصص و هنر خود درامد مطلوبی کسب خواهید نمود.

امکان رشد

ما محیط حمایتی و پرورشی را برای مربیان خود ایجاد می کنیم. تیم ما از نزدیک با شما همکاری خواهد کرد تا نیازهای منحصر به فرد شما را درک کند و به شما کمک کند یک دوره استثنایی ایجاد کنید که نیازهای هنرجویان ما را برآورده کند.

اعتبار و شهرت

همکاری با BookCF به برند شما به عنوان یک متخصص در صنعت غذا اعتبار می بخشد. شهرت ما برای ارائه دوره های با کیفیت بالا تضمین می کند که دانش و مهارت های شما در بهترین حالت ممکن به نمایش گذاشته می شود.

دسترسی گسترده

به دنبال این همکاری، به مخاطبان وسیع و متنوعی از افراد که مشتاق یادگیری از متخصصان با تجربه مانند شما هستند دسترسی پیدا می‌کنید. تخصص شما می تواند به آشپزها و باریستاهای مشتاق از هر طبقه دسترسی پیدا کند و دانش آشپزی آنها را غنی کند.