استخدام در کافی شاپ اصفهان

مهارت‌هایی که با کار در کافی شاپ به دست خواهید آورد

آیا ساکن اصفهان هستید و به شروع کار در کافه فکر می کنید؟ 

پس این صفحه را تا انتها مطالعه کنید.

ویژگی‌ها و فرصت‌های کار در کافی شاپ

کار در کافی شاپ فواید زیادی دارد و مهارت های زیادی را به شما می آموزد که می‌توانید از آن‌ها در تمام زمینه‌های زندگی خود، از آنها استفاده نمایید. کار در کافی شاپ می‌تواند فوق العاده لذت بخش و هیجان انگیز باشد. به خصوص اگر شما هم مانند ما عاشق قهوه هستید! اگرچه اوضاع کافی شاپ‌ها در سال‌های اخیر، به دلیل شیوع و همه گیری ویروس کرونا آسیب‌های جدی دیده است، اما آینده کافی شاپ های اصفهان به دلیل رونق گردشگری در این شهر، آینده درخشانی است. فرصت های زیادی برای یادگیری در حین کار، در یک کافی شاپ وجود دارد. بنابراین، برای اینکه یک باریستای درجه یک یا نیروی یک کافی‌شاپ باشید، به مهارت‌هایی نیاز دارید. ضمن اینکه کار در کافی شاپ اصفهان مهارت‌های دیگری را در طول مسیر به شما خواهد آموخت.

استخدام در کافی شاپ اصفهان

مزایای استخدام در کافی شاپ به عنوان باریستا

در درجه اول، شما می‌توانید تمام روز با قهوه سر و کار داشته باشید، از بوی آن لذت ببرید و نوشیدنی‌های مختلف را به بهترین شکل دم کنید. اگر از طرفداران پر و پا قرص قهوه هستید، بهتر از این نمی شود!

همچنین شما به یک بخش جدایی ناپذیر، از روتین روزانه خیل عظیمی از افراد گوناگون تبدیل خواهید شد، با افراد عادی آشنا می‌شوید و خود را به عنوان یک چهره اجتماعی خوش برخورد معرفی خواهید کرد.

همچنین ممکن است این شانس را داشته باشید که خلاقیت خود را با انتشار کلیپ‌های خلاقانه، از نحوه آماده سازی انواع قهوه در اینستا و درست کردن نوشیدنی‌های مشتریان، به همان صورتی که آنها دوست دارند، ابراز نمایید. همچنین با کار در کافی شاپ، احتمالاً آماده سازی برخی از غذاها نیز بر عهده شما خواهد بود. لذا شما نیز این شانس را دارید که مهارت های آشپزی خود را نیز توسعه دهید.

BookCf

روال روزانه کار در کافی شاپ برای باریستاها

احتمالا تا بحال شنیده اید که کار در کافی شاپ، هر روز با روز قبل متفاوت است، همچنین اگر به درستی از قسمت‌های مختلف کار شناخت پیدا کنید، روال کار منظم شده و به شکل یک روتین در خواهد آمد. یک روز معمولی برای یک باریستا یا کارمند کافی‌شاپ اغلب به معنای برقراری ارتباط با مشتریان، گرفتن و آماده‌سازی سفارش‌ها و معرفی آیتم‌های منو به مشتریان کافه است.

نگهداری و تمیز کردن تجهیزات قهوه نیز، جزو بخش های ضروری کار در کافی شاپ خواهد بود. تمیز نگه داشتن همه چیز، مطابق موازین بهداشتی و منطبق با قوانین ایمنی و بهداشت کافی شاپ یکی از مسئولیت‌های مهم کارکنان کافه است.

بسته به نقش خود، شما ممکن است مسئول سفارش و کنترل فهرست موجودی کافی شاپ نیز باشید، و اطمینان حاصل کنید که همه مواد اولیه‌ای که برای آماده سازی سفارشات کافه مورد نیاز است، مهیا شده است.

یک تجربه فوق العاده در بهترین کافی شاپ روباز اصفهان
حس خوب نوشیدن قهوه

در یک فضای بینظیر و آرام

کافه کتاب اصفهان با استفاده از به روزترین و تخصصی ترین دستگاه های عصاره گیری و دم آوری قهوه شرایطی را ایجاد کرده که در کمترین زمان نوشیدنی هایی با طعم بینظیر و مطابق استانداردهای روز تولید شود. در مجموعه ما سر آشپزها و باریستاهای مجرب و آموزش دیده در کلاس بین المللی مشغول به فعالیت هستند و تمام تلاش مجموعه در راستای ارائه بهترین کیفیت و محصولاتی درخور سلیقه مشتریان عزیز می باشد.
کافه کتاب اصفهان
قهوه بیرون بر کافه کتاب اصفهان

توسعه فردی با کار در کافه

چگونه کار در کافی شاپ، باعث بهبود توسعه فردی می‌شود؟

ارتقا مهارت های ارتباطی

هنگام کار در کافه، باید با انواع افراد سروکار داشته باشید، همین موضوع به توسعه مهارت‌های ارتباطی شما کمک شایانی خواهد کرد. یادگیری نحوه برقراری ارتباط با مشتریان مختلف، برای کسانی که اعتماد به نفس ندارند، می تواند یک تقویت کننده واقعی اعتماد به نفس باشد و به عنوان یک ابزار فوق العاده برای پرورش مهارت های ارتباطی افراد عمل کند.

 سازگاری با شرایط جدید

برای کار در کافه، به دلیل تنوع افرادی که به کافی شاپ مراجعه می‌کنند، می‌بایست به سرعت با موقعیت های جدید و افراد جدید سازگار شوید. اگرچه اکثر مشتریان کاملاً دوست داشتنی هستند، اما نمی توان انکار کرد که باید هر از چند گاهی با بازدیدکنندگان ناراضی کافی شاپ نیز، سر و کار داشته باشید. پس از استخدام در کافی شاپ شما به زودی یاد خواهید گرفت که نسبت به هر چیزی که سر راهتان قرار می‌گیرد بی اعتنا باشید، و با ظرافت و کارآمدی با مشکلات برخورد کنید.

کار در یک تیم

مهارت‌های ارتباطی موثر، نه تنها هنگام صحبت و برقراری ارتباط با مشتریان مفیدند، بلکه برای کار خوب و موثر در یک تیم نیز، مهم و ضروری هستند. کار در کافی شاپ شلوغ هرگز به صورت انفرادی ممکن نیست، و شما احتمالاً بخشی از یک تیم سخت‌کوش خواهید بود که همه نقش خود را انجام می دهند تا همه چیز به خوبی پیش برود. رفتار نیک با دیگران و برقراری ارتباط مثبت با همکاران، بخش مهمی از هر شغلی است و یک مهارت قابل انتقال عالی است که در طول زندگی کاری به طور قابل توجهی به شما کمک خواهد کرد.

یادگیری در مورد قهوه

پس از استخدام در کافی شاپ و زمانی که شروع به کار در کافی شاپ می‌کنید، همه چیز را در مورد منو و انواع نوشیدنی های قهوه یاد خواهید گرفت. می‌توانید اشتیاق خود را برای قهوه، به سطح جدیدی ارتقا دهید و در مورد منبع دانه‌های قهوه، نحوه برشته شدن و آسیاب شدن آن‌ها و بهترین ترکیب‌ها برای یک قهوه خوش عطر و لذیذ آشنا شوید.

درست کردن قهوه ممتاز

لازمه خلق یک قهوه ممتاز با طعمی فوق العاده، کسب دانش بیشتر در مورد دانه های جادویی قهوه است. برای تهیه یک اسپرسوی عالی، به دقت و مهارت قابل توجهی نیاز است. ساخت یک قهوه شگفت انگیز، فقط جوشاندن مقداری آب داغ نیست. ضمنا لاته آرت را فراموش نکنید! باریستاهای چیره دست و حرفه ای، به راحتی و در نهایت زیبایی روی لته آرت میزنند، هنر آن‌ها از ظرافت و مهارت بسیاری برخوردار است. همچنین حین کار در کافی شاپ یاد خواهید گرفت که چگونه قهوه را به درستی میل نمایید و طعم های مختلف را تشخیص می دهید، این مهارتی است که مادام العمر به خاطر خواهید سپرد.

 

تبدیل شدن به بخشی از جامعه

کافی شاپ ها اغلب در قلب یک جامعه قرار دارند و به عنوان یک مرکز اجتماعی عمل می کنند که در آن گروه های مختلفی از مردم می توانند گرد هم آیند. وقتی در یک کافی شاپ کار می کنید، چیزهای بیشتری در مورد منطقه محلی کشف خواهید کرد و با افرادی که در زندگی محلی مشارکت دارند، آشنا خواهید شد.

توسعه مهارت های مدیریت و رهبری

در هر شغلی که باشید احتمالا زمانی فرا می رسد که باید در نقش رهبری قدم بگذارید. این ممکن است به معنای مدیریت یا آموزش کارکنان جدید باشد. در این صورت می‌بایست بار دیگر از مهارت های ارتباطی و مردمی خود به خوبی استفاده کنید. انجام وظایف رهبری به عنوان یک باریستا، می تواند راهی عالی برای کمک به پیشرفت شغلی شما در کافه و برداشتن گام های بلند در جهت مدیر شدن باشد. ما در کافه کتاب اصفهان، برنامه‌های آموزشی گسترده‌ای را برای همه نیروها ارائه می‌کنیم، بنابراین آنها می‌توانند وظایف محوله را به بهترین شکل انجام دهند و مطمئن شوند که همیشه خدمات و محصولات کافه، با بالاترین کیفیت ارائه می‌شوند.

فرصتی برای علاقمندان به کار در کافی شاپ

استخدام در کافه کتاب اصفهان

رزومه خود را برای ما ارسال کنید

استخدام در کافی شاپ اصفهان

شروع از صفر و پیوستن به شغلی که در آن هیچ تجربه ای ندارید می تواند دشوار باشد. با این حال، فرهنگ حمایت از نیروی کار جدید، جزو سیاست‌های اصلی کافه کتاب اصفهان است. به این معنی که کافه کتاب اصفهان مکانی فوق العاده برای شروع است، حتی اگر فکر می کنید هیچ مهارتی ندارید. کار در کافی شاپ می‌تواند شما را به مکان‌های شگفت‌انگیز ببرد. تنها چیزی که نیاز دارید یک نگرش مثبت و اخلاق‌مداری است!

کافه کتاب اصفهان مکان‌ خوبی برای فعالیت شما در یک کافی‌شاپ است. این مجموعه، با برگزاری کارگاه‌های آشپزی و باریستا در سطوح مقدماتی تا پیشرفته، کمک شایانی به ارتقا مهارت‌های آشپزی شما خواهد نمود. اگر خواهان استخدام در کافی شاپ اصفهان هستید، از طریق دکمه زیر فرم استخدام را پر نمایید. کارشناسان ما پس از بررسی رزومه، با شما تماس خواهند گرفت.

Café for breakfast in Isfahan
اطلاعات تماس:

آدرس: اصفهان، چهارباغ بالا، روف گاردن مجتمع کاویان

ساعات کار: همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۲۴

تلفن۰۳۱۳۶۲۹۳۹۵۶

موبایل۰۹۳۳۷۹۲۴۴۴۷