ترفندهای آشپزی و کافه داری

آموزش رستوران داری

آموزش رستوران داری
پیشنهاد ما به شما
کتاب اصول شیرینی پزی و پخت کیک (۲۰۱۱)۲,۴۹۰,۰۰۰ ریال۶۹۸,۰۰۰ ریالتهیه و دانلود کتاب

آموزش رستوران داری، یکی از حرفه های بسیار مهم و کلیدی، در صنعت رستوارن و کافه داری

فهرست مطالب مهم در موضوع آموزش رستوران داری

تسلط بر دانش محصول در آموزش رستوران داری

شما نمی توانید چیزی را که نمی دانید بفروشید! دوره آموزش رستوران داری بر افزایش فروش از طریق دانش عالی محصول متمرکز شده است. این به سرورها اهمیت دانستن جزئیات هر آیتم در منو را می آموزد. همانطور که دانش محصول سرورها بهبود می یابد، اعتماد آنها در ارائه پیشنهادهایی که تجربه مهمان را بهبود می بخشد، فروش را بهبود می بخشد و نکات را افزایش می دهد، افزایش می یابد.

آموزش فروش سرور

دوره آموزشی آموزش سرورهای فروش ما در رستوران، سفارش دهندگان را به فروشنده تبدیل می کند. وقتی سرورها ابزارهای لازم برای فروش پیشنهادی را دارند، مهمانان تجربه غذاخوری لذت‌بخش‌تری دارند، فروش رستوران بهبود می‌یابد و سرورها درآمد بیشتری کسب می‌کنند. همه برنده اند! موضوعات این دوره شامل اصول فروش رستوران و همچنین استراتژی های پیشرفته برای افزایش میانگین چک می باشد.

فروش پیش غذا و دسر بیشتر

موثرترین راه برای افزایش فروش رستوران پیشنهاد و فروش مواد اضافی مانند دسر و پیش غذا است. دوره آموزشی فروش رستوران «چگونه پیش‌غذاها و دسرهای بیشتری بفروشیم» استراتژی‌های خاص و گفت‌وگوهای مثالی را ارائه می‌دهد تا به سرورها کمک کند خدمات بهتری ارائه دهند، میانگین چک را بالا ببرند و نکات را افزایش دهند.

خدمات استثنایی در آموزش رستوران داری

خدمات محصول نامرئی رستوران شماست. مهمانان به جای رفتن به مسابقه بر اساس خدماتی که تجربه می کنند، انتخاب می کنند که به رستوران شما برگردند. دوره آموزشی رستوران Service That Wows به سرورها و سایر کارمندان جلوی خانه کمک می کند تا اهمیت ارائه خدمات استثنایی به هر مهمان در هر شیفت کاری را درک کنند.

چرخه خدمات در آموزش رستوران داری

با هر مهمانی که از در عبور می کند، کارکنان شما باید تلاش کنند تا نه تنها انتظارات را برآورده کنند، بلکه از آنها نیز فراتر بروند. آموزش خدمات رستوران ما از برنامه خدماتی که می‌فروشد پیروی می‌کند! چرخه خدمات، بازدید مهمان را به «لحظه‌های حقیقت» جداگانه تقسیم می‌کند که کل تجربه غذاخوری را پوشش می‌دهد، از لحظه‌ای که مهمانان به پارکینگ می‌روند تا آخرین لحظه که می‌شوند. از در بیرون برو

احوالپرسی و نشستن

مرحله بعدی در چرخه خدمات، احوالپرسی و نشستن است. ارائه خدمات استثنایی بر عهده هر کارمند در رستوران است، از میزبان یا استقبال کننده شروع می شود. در این دوره آموزشی رستوران، کارمندان یاد می‌گیرند که چگونه لحظات حقیقت مربوط به وظایفی مانند درک انتظارات مهمان، پاسخگویی به سؤالات مهمان از طریق تلفن، مدیریت انتظار و نشستن مهمانان را یاد بگیرند.

ایجاد احساس خوش آمد گویی به مهمانان

ایجاد احساس خوش آمد گویی به مهمانان اولین گام در چرخه خدمات است. این دوره آموزشی رستوران، لحظات حقیقت را که در اولین ورود مهمانان به رستوران شما رخ می دهد، پوشش می دهد. به عنوان بخشی از تیم خدمات، کارمندان باید درک کنند که این اولین تعاملات حیاتی زمینه را برای خدمات استثنایی در طول تجربه غذاخوری فراهم می کند.

ایجاد فروش در آموزش رستوران داری

ایجاد فروش گام مهم بعدی در چرخه خدمات است. سرورها مسئول بسیاری از لحظات حقیقت هستند که در این بخش از تجربه غذا خوردن اتفاق می افتد. در این دوره آموزشی رستوران، کارمندان می آموزند که چگونه چندین جنبه از کار یک سرور به فروش منجر می شود، از جمله آماده شدن برای یک شیفت، تکمیل کارهای جانبی و دریافت دقیق سفارشات مهمانان.

میزهای اتوبوس

جداول اتوبوس یکی دیگر از مراحل مهم در چرخه خدمات است. هر یک از اعضای تیم رستوران نقش مهمی در فراتر از انتظارات مهمانان و اطمینان از خروج مهمانان با برداشت مثبت از رستوران ایفا می کند. این دوره، نقش اتوبوسران یا دستیار سرویس در کنترل هزینه و خدمات مهمان و همچنین بهترین شیوه های خاص برای اتوبوس و تمیز کردن میزها را پوشش می دهد.

موفقیت به عنوان یک تیم

در کسب و کار رستوران، زمانی که همه بر ارائه خدمات استثنایی تمرکز دارند، جایی برای عبارت “این کار من نیست” وجود ندارد. کار تیمی چیزی است که چرخه خدمات را در حرکت نگه می دارد. دوره آموزشی رستوران آنلاین ما Succeeding as a Team به کارمندان نشان می دهد که چگونه کار گروهی تمام لحظات حقیقت را که یک بازدید مهمان را تشکیل می دهند، به هم پیوند می دهد.

پایان بازدید مهمان

یک تصور بد در پایان چرخه خدمات می تواند تمام تلاش های انجام شده در طول بازدید برای ایجاد یک تجربه غذاخوری استثنایی را خنثی کند. در این دوره آموزشی رستوران، کارمندان یاد می‌گیرند که چگونه هر یک از اعضای تیم نقش مهمی در به پایان رساندن بازدید از مهمان دارند به گونه‌ای که تأثیر مثبتی بر جای بگذارد و وفاداری مهمان را ایجاد کند.

‎مطبخ یا آشپزخانه

دلیلی وجود دارد که از آشپزخانه به عنوان “قلب خانه” نیز یاد می شود. برای افزایش فروش و بهبود خدمات در جلوی خانه، عملیات باید بدون مشکل در پشت صحنه انجام شود. آموزش رستوران ما برای کارکنان آشپزخانه شما، موضوعات مربوط به مراقبت از تاسیسات و ایمنی مربوط به عملیات پشت خانه را پوشش می دهد.

مراقبت از تسهیلات بیرونی

مشتریان شما حتی قبل از اینکه از درهای شما عبور کنند، شروع به شکل گیری برداشت از کسب و کار شما می کنند. دوره آموزشی آنلاین Exterior Facility Care به کارمندان در تمام سطوح کمک می کند تا اهمیت مراقبت از بیرون و همچنین تکنیک های مناسب را برای حفظ ظاهر بیرونی خود به بهترین شکل درک کنند.

مراقبت از تاسیسات داخلی

مشتریان شما انتظارات زیادی برای تمیزی در رستوران شما دارند و شما باید همان سطح از انتظارات را از کارکنان خود داشته باشید. دوره آموزشی رستوران مراقبت از تأسیسات داخلی ما شامل موضوعاتی در مورد تمیز کردن کفپوش ها، سرویس های بهداشتی و خنک کننده ها و همچنین شستشوی ظروف و جارو کردن و تمیز کردن کف می باشد.

جابجایی چاقو

جابجایی مناسب چاقو برای عملیات در پشت خانه بسیار مهم است. آموزش همه کارکنان آشپزخانه در مورد ایمنی چاقو و مهارت های چاقو می تواند باعث کاهش تصادفات و بهبود ایمنی کلی رستوران شود. دوره آموزشی رستوران Knife Handling ما به کارمندان در همه سطوح کمک می کند تا نحوه استفاده صحیح از چاقوها را برای انجام وظایف خود در خانه درک کنند.

منابع انسانی

هنگامی که با کارکنان خود بر آنچه در پشت صحنه اتفاق می افتد کنترل می کنید، محیطی را ایجاد می کنید که تیم شما بتواند با مهمانان برتر باشد. مسائل مربوط به منابع انسانی مانند آزار و اذیت جنسی، رعایت FMLA، تنوع و خشونت در محل کار می تواند تأثیر مهمی بر تجارت شما داشته باشد. برای جذب، استخدام و حفظ نیروی کار قوی، باید محیط کاری مولد و ایمن را فراهم کنید. با برنامه آموزشی جداگانه برای مدیران و کارمندان، مجموعه منابع انسانی رستوران ما به همه افراد شرکت شما کمک می‌کند تا مسائل مهم منابع انسانی را درک کنند، از آن جلوگیری کنند و رسیدگی کنند.

آموزش منابع انسانی رستوران برای مدیران

برنامه درسی آموزشی مدیر رستوران منابع انسانی، مسئولیت های مدیر رستوران مربوط به ایجاد یک محیط کاری مولد برای همه کارکنان، مانند تنوع، پیشگیری از آزار و اذیت ، خشونت در محل کار، FMLA و موارد دیگر را پوشش می دهد. مدیران در تمام سطوح باید این آموزش را تکمیل کنند.

آموزش HR رستوران برای کارکنان

برنامه درسی کارمند رستوران منابع انسانی ما مسائل مهم مربوط به حفظ یک محیط کار مولد را پوشش می دهد، از جمله موضوعاتی مانند FMLA، بازار مراقبت های بهداشتی ACA، پیشگیری از آزار و اذیت ، تنوع، خشونت در محل کار، و موارد دیگر. دوره‌های این برنامه آموزشی رستوران، پایه محکمی برای کارمندان جدید فراهم می‌کند و همچنین به‌عنوان تازه‌کننده‌های مهم برای همه کارمندان عمل می‌کند.

عملیات

تجارت رستوران یک تجارت نمایشی است و این بدان معناست که در پشت صحنه اتفاقات زیادی برای حمایت از جاذبه اصلی وجود دارد. برای موفقیت رستوران ها، کارکنان باید در مورد موضوعات عملیات رستوران مانند رعایت، ایمنی و امنیت آموزش ببینند. مجموعه عملیات رستوران ما آموزش های مهمی را در مورد موضوعاتی ارائه می دهد که به حفظ امنیت رستوران شما برای کارکنان و مهمانان کمک می کند.

ایمنی رستوران

ایمنی باید در اولویت هر رستورانی باشد. ایمن نگه داشتن کارکنان و مهمانان مستلزم آن است که همه کارکنان شما در مورد موضوعات مهم ایمنی آموزش ببینند. دوره‌های ایمنی ما موضوعات مختلفی از جمله بازدارندگی از سرقت، کمک‌های اولیه، ایمنی آتش‌سوزی، بلند کردن ایمن، آمادگی در برابر آب و هوای شدید، پیشگیری از اسکیمینگ و موارد دیگر را پوشش می‌دهد.

رعایت رستوران

آموزش انطباق ما برای پوشش مسئولیت‌های انطباق کارمندان و مدیران مرتبط با صنعت رستوران طراحی شده است. این آموزش حیاتی برای کارمندانی است که تازه وارد این صنعت شده اند، اما می تواند به عنوان یک دوره آموزشی برای کارکنان در همه سطوح نیز مورد استفاده قرار گیرد. موضوعات شامل GHS HazCom، ADA، و انطباق PCI است.

آگاهی امنیتی

آموزش آگاهی امنیتی ما به کارکنان رستوران در همه سطوح کمک می کند تا خطرات امنیتی را که رستوران ها در این عصر دیجیتال با آن روبرو هستند درک کنند. این برنامه آموزشی برای آموزش مدیران و اعضای تیم در مورد خطرات روزانه ای که با آن روبرو هستند و اقداماتی که می توانند برای محافظت از خود و شرکت انجام دهند طراحی شده است.

بررسی اجمالی آموزش رستوران داری

در یک رستوران، خدمات و فروش دست به دست هم می دهند. بدون فروش، خدمات نمی تواند وجود داشته باشد، و بدون خدمات، شما نمی توانید چیزی بفروشید. آموزش رستوران خدمات و فروش برتر ما به سرورهای شما نشان می دهد که چگونه خدمات را بهبود بخشند و فروش را با تکنیک های رستوران در دنیای واقعی که می توانند در شیفت بعدی خود استفاده کنند، افزایش دهند.

اگر از عاشقان صنعت آشپزی و خلق طعم های شگفت انگیز هستید میتوانید با مراجعه به صفحه کتاب آشپزی، به دنیایی از تکنیک، دستور پخت ها و رسپی های محرمانه بین المللی دست یابید و دانش خود را در صنعت خوراک و نوشیدنی (آشپزی، بیکری، باریستا، بارتندری، میکسولوژی، رستری و ...) تا عالیترین سطوح جهانی ارتقا دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *